Ładowanie

2-3.12.2023| Targi rzeczy ładnych

2-3.12.2023| Targi rzeczy ładnych

Każdy kto kocha ładne rzeczy powinien tu być!

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe święto miłośników piękna, przegląd tego, co w polskim designie najciekawsze i najnowsze, a jednocześnie dostępne dla szerokiej publiczności. Wydarzenie organizowane jest trzy razy w roku w Warszawie. Łączy część targową prezentującą polskich twórców sztuki użytkowej z częścią edukacyjną, podczas której organizowane są; wystawy, warsztaty, prezentacje i panele dyskusyjne poświęcone projektowaniu, pracy designerów, a także historii wzornictwa w Polsce.

Podczas dwudniowej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie – meble, akcesoria, lampy, ceramikę, tkaniny, grafikę, produkty unikalne, funkcjonalne, zaprojektowane z miłością i pieczołowitością. Na dzieci i ich rodziców czeka strefa z ofertą dla najmłodszych – zabawkami edukacyjnymi, książkami, meblami i drobniejszymi dodatkami do domu.

Celem wydarzenia jest wspieranie i popularyzowanie polskiego designu. Inicjowanie dialogu między projektantami i producentami, konsumentami oraz mediami. Targi Rzeczy Ładnych integrują środowisko związane z designem tworząc wspólną, otwartą przestrzeń do dyskusji o roli i potrzebie estetyki w codziennym życiu.

Targi rzeczy ładnych to wydarzenie, którym rządzi dobre wzornictwo!

Adres: EXPO XXI, ul Prądzyńskiego 12/14 Warszawa
Termin: 2-3.12.2023

Źródło: https://targirzeczyladnych.pl/