Ładowanie

Summit EOIF GigaCon/26-27.07.2017

Summit EOIF GigaCon/26-27.07.2017

Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Chcesz dowiedzieć się dlaczego w dzisiejszych, mobilnych czasach digitalizacja dokumentów jest tak ważna? Raporty mówią, że firmy zmagają się nawet z 20% spadkiem efektywności spowodowanym pracą nad dokumentacją papierową. Co trzecia europejska firma planuje w najbliższym czasie całkowicie przejść na elektroniczną dokumentację.

Już teraz usprawnij obieg informacji również w swojej firmie! Gorąco zachęcamy do udziału w wyjątkowej dwudniowej konferencji poświęconej właśnie tej tematyce – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – Summit EOIF GigaCon.

Data: 26-27.07.2017r.
Miejsce: Warszawa, Stadion Narodowy

Zapraszamy do  bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane narzędziami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje produkty oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

W roli Wystawców wystąpią: 
Sponsor Główny konferencji – WEBCON
Sponsorzy – DSA i Paperless
oraz: elliteq, Tecna, Konica Minolta Business Solutions Polska, XSystem, Axence, Connect Distribution, HP, Astrafox, ELO Digital Office, BeOne, SkanSerwis i Mikrofilm-Service (autor portalu skanowanie.pl).

Każdy uczestnik będzie miał również możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów.

W agendzie pojawiły się już pierwsze tematy:
* „Nie da się”, „Robimy tak od zawsze”, czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie (Tomasz Leszczyński)
* Jak sprawić by ludzie korzystali z elektronicznego obiegu informacji (Wiesław Grabowski) 
* Wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w Szpitalu Wolskim w Warszawie – Studium przypadku (Krzysztof Szmigielski)
* Oświadczenia woli składane z wykorzystaniem podpisu elektronicznego w praktyce firmowej (Olga Zinkiewicz i Tomasz Będźmirowski)
* Kolejne tematy już wkrótce…

Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii (m.in. druk 3D), strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Cały czas uzupełniamy wydarzenie – pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie:  http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/

gigacon Summit EOIF GigaCon/26-27.07.2017

Opublikuj komentarz