Ładowanie

Znamy wyniki konkursu Best Gift Design 2017

Znamy wyniki konkursu Best Gift Design 2017

W trakcie największych targów branży upominkowej w Polsce – Gift Show Poland 2017, został rozstrzygnięty konkurs Best Gift Design 2017. Jaki projekt spodobał się najbardziej jury i otrzymał wyróżnienie?

W tym roku, podczas targów Gift Show Poland, po raz kolejny odbył się konkurs Best Git Design. Konkurs został stworzony z myślą o studentach i absolwentach kierunków projektowych, fanach produktów handmade i DIY, a także osobach interesujących się designem. W konkursie udział mógł wziąć każdy, kto przesłał mailem lub pocztą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i dostarczył wzór produktu do recepcji targów.Gift-Show-Poland-2017_01-1 Znamy wyniki konkursu Best Gift Design 2017

Konkurs dla kreatywnych

Konkurs jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a oryginalność tegorocznych projektów sprawiła, że jury stanęło przed trudną decyzją, komu przyznać pierwszą nagrodę. Opakowania na pierniczki, biżuterię, szmaciane lalki, naklejki, osłonki ceramiczne – pomysłów na designerskie produkty było naprawdę wiele.

Produkty oceniono według czterech kryteriów: oryginalność, innowacyjność, walory estetyczne oraz dbałość wykonania.  Jury przyznało nagrody o łącznej wartości ponad 10 000 zł w dwóch kategoriach: Najlepszy Projekt Produktu Upominkowego oraz Najlepszy Projekt Opakowania na Prezent. Pierwsze miejsce w obu kategoriach przyznano projektowi kalendarza urodzinowego „W życiu piękne są tylko chwile”. Wykonany z litego drewna z ręcznie namalowanymi datami zrobił na jury ogromne wrażenie. Wyróżnione zostały także mi.in.: projekt pudełka ślubnego, opakowanie na pierniczki, biżuterię czy osłonki ceramiczne.

Projekty zgłoszone do konkursu można zobaczyć na stronie: http://giftshow.pl. Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zainteresowanym tegoroczną edycją konkursu oraz zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu, która odbędzie się w przyszłym roku.

Opublikuj komentarz