Ładowanie

Targi Lato/21.04.2017

Targi Lato/21.04.2017

Turystyka wyjazdowa w sezonie letnim 2017 – konferencja branżowa podczas Targów Lato

Odliczanie do rozpoczęcia sezonu letniego rozpoczęte. Branżowi eksperci i menedżerowie największych biur podróży w Polsce ponownie spotkają się, aby porozmawiać o prognozach na najbliższe miesiące. Konferencja pt. „Lato 2017 – czy turystyka wyjazdowa sięgnie po nowy rekord?” odbędzie się 21 kwietnia podczas 22. Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2017.

Podczas Targów Lato kolejny raz będzie toczyć się dyskusja na najważniejsze dla branży turystycznej tematy. Uczestnicy spotkania poznają aktualne ratingi biur podróży, które omówi Andrzej Betlej, prezes Instytutu Badań Rynku Turystycznego Traveldata. Będzie więc okazja do oceny stanu branży turystyki wyjazdowej w przeddzień rozpoczęcia sezonu.

W drugiej części konferencji przedstawiciele Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki przedstawią stan prac nad przygotowaniem nowej ustawy o usługach turystycznych. Zmiany w prawie wynikają z konieczności wdrożenia zasad określonych w nowej dyrektywie europejskiej z października 2016 roku. Ostatnia część poświęcona będzie Turystycznemu Funduszowi Gwarancyjnemu, który obowiązuje od końca ubiegłego roku. Eksperci dokonają oceny działania tej instytucji. Po każdym wystąpieniu przewidziana jest dyskusja.

Konferencja odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 14.00 w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c. Udział potwierdzili przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, prezesi i dyrektorzy największych biur podróży, parlamentarzyści, reprezentanci organizacji branżowych, towarzystw ubezpieczeniowych, przedstawiciele linii lotniczych i portów lotniczych oraz agenci.

Organizatorami konferencji są dziennik „Rzeczpospolita”, jego serwis branżowy Turystyka.rp.pl i spółka MT Targi Polska.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.targilato.pl.

***
Kontakt PR:

Joanna Kuźma, Lawenda Public Relations,
joanna@lawendapr.com, tel. 502 096 072

Agnieszka Kuźma-Filipek, Lawenda Public Relations,
agnieszka@lawendapr.com, tel. 601 99 10 89

Ewa Prochowicz, koordynator działu marketingu, eventów i PR, MT Targi Polska,
eprochowicz@mttargi.pl, tel. 22 529 39 26

Opublikuj komentarz