Ładowanie

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych

Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą. „Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych” to wyjątkowe targi, których pierwsza edycja odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie powstało z myślą o entuzjastach zdrowego stylu życia i nie tylko. 

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków
Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi, warsztaty wytwarzania kosmetyków naturalnych oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

To wydarzenie organizowane z zamiłowania do zdrowego i naturalnego stylu życia, niecodzienny event tworzony przez ludzi i dla ludzi z pasją.

WEJŚCIE NA TARGI JEST BEZPŁATNE! 🙂

termin: 19 – 20 listopada, od godz. 11 do 19
miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25

Opublikuj komentarz