Ładowanie

XXIV Targi ŚWIATŁO 2016/27-29.01.2016

XXIV Targi ŚWIATŁO 2016/27-29.01.2016

XXIV Targi ŚWIATŁO 2016

27-29 stycznia

Warszawa, EXPO XXI

 Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2016 pokazem nowych technologii i rozwiązań!

Zapraszamy do udziału  w tym najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej 2016 roku. W programie Targów kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.

Co nas odróżnia od innych imprez targowych?

– szkoleniowo-wystawowy charakter Targów
– możliwość poprowadzenia wykładów szkoleniowych, zarówno przez dużych graczy rynkowych, jak i mniejsze firmy posiadające innowacyjne rozwiązania

– wyselekcjonowany charakter odwiedzających: architekci i projektanci, osoby odpowiadające za inwestycje w budownictwie przemysłowym i biurowym, osoby odpowiedzialne za inwestycje publiczne i samorządowe, deweloperzy, producenci opraw i systemów LEDowych, wyższa kadra dozoru technicznego

Targi ŚWIATŁO – fakty:

– bogaty program spotkań szkoleniowych dla blisko 2000 uczestników
– efektywny sposób prezentacji produktów, technologii i rozwiązań

– gwarancja pozyskania klientów i nawiązania nowych relacji biznesowych
– dotarcie z ofertą do ponad 150 000 specjalistów
– możliwość nawiązania kontaktów z kontrahentami spoza UE
– pokazy i konkursy dla wystawców i odwiedzających
– Szeroka promocja Targów i nowości produktowych Wystawców
– Równolegle odbędą się Targi ELEKTROTECHNIKA oraz Wystawa TELETECHNIKA

Targi ŚWIATŁO skierowane są do:

– projektantów oraz architektówdsc_0588-1 XXIV Targi ŚWIATŁO 2016/27-29.01.2016
– inwestorów

– odpowiadających za inwestycje w budownictwie biurowym i mieszkaniowym
– deweloperów
– producentów i dystrybutorów
– przedstawicieli władz samorządowych
– przedstawicieli hurtu i dystrybucji

 W ramach Targów odbędą się:

– Konferencja Technologia LED i OLED
– Konferencja Architektura – ŚWIATŁO – Przestrzeń

– Szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego
– Seminarium dotyczące oświetlenia drogowego
– Warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów LEDowych

 Liczna grupa odwiedzających Targi to przedstawiciele władz samorządowych i przedstawiciele jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych, tak oświetlenia drogowego, jak i oświetlenia wewnętrznego w obiektach publicznych. Do tych osób kierujemy seminaria, szkolenia i konferencje dotyczące m.in. oświetlenia drogowego.

Jedno z nich odpowie na pytanie czy można się ustrzec błędów przy budowie i eksploatacji urządzeń oświetlenia drogowego.

Uczestników szkoleń oraz wszystkich przedstawicieli władz samorządowych i przedstawicieli jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych, tak oświetlenia drogowego, jak i oświetlenia wewnętrznego w obiektach publicznych, zapraszamy do Targów ŚWIATŁO 2016. Jest to jedyna szansa zapoznania się ofertą ponad 450 wystawców, a także skonfrontowania i porównania ich ofert oraz podjęcia decyzji w co warto i należy inwestować.

W programie Targów ŚWIATŁO znajdą się także inne konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane do architektów, m.in. Konferencja dla architektów i projektantów wnętrz Światło W Architekturze połączona z wręczeniem nagród w Konkursach Rytm ŚWIATŁA i LAMPA DLA MAŁOLATA

ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą polskie gwiazdy architektury. Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia.

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie także Seminarium „Technologia LED i jej zastosowanie– możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział w spotkaniu zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl

Opublikuj komentarz