Ładowanie

Studenci studentom – zasięgnij języka na SGH/28.10.2015

Studenci studentom – zasięgnij języka na SGH/28.10.2015

Studenci studentom –
zasięgnij języka na SGH

Już 28 października na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędą się pierwsze Targi Nauki Języków Obcych. Podczas wydarzenia wszyscy głodni wiedzy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną warszawskich szkół językowych, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody.

W godzinach 9:00-16:00 na Auli Spadochronowej, znajdującej się w gmachu głównym warszawskiej SGH, głodni wiedzy studenci, licealiści oraz wszyscy chcący poszerzać swoje horyzonty językowe będą mogli zdobyć wiedzę na temat oferty dydaktycznej warszawskich szkół i księgarni językowych.

Wydarzenie zorganizowaliśmy z myślą o studentach i licealistach, którzy rozpoczynają naukę do matury albo chcą poszerzać swoją znajomość języków ponad podstawę programową – ale jesteśmy otwarci zarówno na młodszych, jak i starszych odbiorców. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie, bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego, trudno się „dogadać”, chociażby w korporacji. – mówi Karolina Karwowska, Wiceprzewodnicząca ds. Promocji Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, organizatora przedsięwzięcia.

A jakie atrakcje czekają na odwiedzających targi? Przede wszystkim konkursy – i to nie z byle jakimi nagrodami. Dla przyszłych lingwistów przygotowano m.in. voucher na semestralny kurs językowy w Empik School. Dodatkowo, na szczęśliwców czekają vouchery na wstęp na egzaminy językowe w Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Lang LTC – 5 voucherów na egzamin English BULATS (The Business Language Testing Service – przyp.), którego zdanie jest potwierdzeniem znajomości biznesowego słownictwa i komunikacji. Certyfikat BULATS jest szeroko akceptowany zarówno przez pracodawców, jak i uczelnie zagraniczne. Ponadto, kolejną z nagród będzie darmowa rejestracja na egzamin CAE (Certificate in Advanced English) – ważny bezterminowo, prestiżowy egzamin, którego zdanie oznacza znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Nagrody oraz same Targi przygotowaliśmy nie tylko z myślą o promocji oferty edukacyjnej, ale przede wszystkim w celu pokazania i podkreślenia znajomości języków obcych. SGH kładzie silny nacisk na naukę języków obcych, szczególnie w kontekście znajomości słownictwa biznesowego, a rynek pracy domaga się osób, które znają biegle języki. Nauczeni własnym, studenckim doświadczeniem, postanowiliśmy udostępnić platformę komunikacji, jaką są Targi, tutorom oraz przyszłym uczniom – podsumowuje Karolina Karwowska.plakatTNJO_RGB-1 Studenci studentom – zasięgnij języka na SGH/28.10.2015

Opublikuj komentarz