Ładowanie

Wedding Show PowiedzmyTak/24-25.10.2015

Wedding Show PowiedzmyTak/24-25.10.2015

Wedding Show PowiedzmyTak – II edycja Więcej niż Targi Ślubne

24 i 25 października w Hotelu Marriott odbędzie się II edycja ekskluzywnego wydarzenia branży ślubnej – Wedding Show PowiedzmyTak, organizowanych przez Agnieszkę Popielewicz. Skrupulatnie dobierani wystawcy, pokazy mody, liczne panele eksperckie oraz warsztaty – z tym wszystkim goście będą mieli okazję spotkać się na miejscu. Dzięki temu wyjątkowemu wydarzeniu pary przygotowujące się do ślubu, będą miały możliwość zapoznać się z ciekawymi ofertami, oraz skorzystać z wiedzy specjalistów z branży.
PGD_2365 Wedding Show PowiedzmyTak/24-25.10.2015 

W tym roku sezon ślubny, otwierają targi Wedding Show PowiedzmyTak. 24 i 25 października odbędzie się już druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Pierwsza odsłona została przyjęta niezwykle entuzjastycznie i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Nadchodząca edycja z pewnością zaskoczy nowymi atrakcjami. Jedną z organizatorek targów jest Agnieszka Popielewicz, znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna. Drugą częścią zawiadującą projektem jest duet Rock&Flowers, czyli Katarzyna Chudkiewicz, oraz Agnieszka Winnicka, florystki od lat pielęgnujące nie tylko kwiaty, ale również swoją niecodzienną pasję.

Targi Wedding Show PowiedzmyTak, to jedyne targi ślubne, oferujące odwiedzającym tak szeroką gamę atrakcji. Na ekskluzywny wydźwięk wydarzenia składa się prestiżowa lokalizacja, forma, oraz wyjątkowi wystawcy. Wśród eksponentów znajdą się takie projektantki jak Viola Piekut, czy Agata Nivette z Laurell. Nie zabraknie jubilerów, cukierników, florystów, wedding planerów, czy fotografów. Biuro podróży pomoże  zdecydować się parom na destynację podróży poślubnej, a projektanci zaproszeń ślubnych pokierują  w wyborze tego najbardziej zbliżonego estetyce zainteresowanych. Panowie również będą mogli znaleźć coś dla siebie. Specjalnie dla nich orPGD_1945 Wedding Show PowiedzmyTak/24-25.10.2015ganizatorki przygotowały strefę męską, gdzie czekać będzie golibroda, czy styliści, którzy wspomogą wybór garnituru.

“Druga edycja targów jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wraz z duetem Rock&Flowers, długo myślałyśmy nad tym jak zaskoczyć rynek i zainteresować pary, przygotowujące się do organizacji ślubu czy wesela. Postanowiłyśmy wesprzeć naszych gości w niełatwych wyborach – stąd też bogata gama warsztatów oraz paneli dyskusyjnych” – powiedziała organizatorka, Agnieszka Popielewicz.

Ślub to przede wszystkim wybory i nurtujące pytania. Dlatego też tegorocznej edycji targów przyświeca idea “Do It Yourself”, która zainspirowała organizatorki do przygotowania programu z warsztatami, oraz spotkaniami eksperckimi. Dzięki Perfect Day goście dowiedzą się jak zaplanować ślub i rozdysponować budżet. W dylematach estetycznych pomoże stylistka Karolina Trembacz i wizażystka Marta Gąska. Partnerem warsztatów wizażowych jest marka Bobbi Brown. Kucharze hotelu Marriott wspomogą w doborze menu i rozwieją wątpliwości kulinarne. Zainteresowani nauczą się tańczyć, samodzielnie wykonywać zaproszenia, concept boardy, biżuterię, oraz dekorację z kwiatów. Na deser Galeria Słodkości osłodzi torty ślubne, a Karo Akabal opowie, jak dodać pikanterii podczas nocy poślubnej. Podczas panelu dyskusyjnego, będzie można posłuchać o ślubach plenerowych, czy celebryckich. Odwiedzający dowiedzą się również, jak dobrać bieliznę, czy oszczędzić sobie wydatków weselnych.

Szczególnym punktem wydarzenie, będzie show odtwarzające powstawanie ślubów plenerowych. Na oczach gości, florystki z Rock&Flowers zaaranżują przestrzeń, tak aby finalnie mogła pojawić się na scenie Para Młoda, która złoży sobie przysięgę. O przygotowaniach, opowiedzą nam konsultantki ślubne z Perfect Day. W całym przedstawieniu, nie zabraknie również uczestnictwa Agnieszki Popielewicz, natomiast jej rola owiana jest tajemnicą. Ciekawskim pozostaje wziąć udział w pokazie.

Targi Wedding Show, pozwolą zapoznać się z licznymi ofertami: dotknąć, przymierzyć, porozmawiać. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, goście znajdą rozwiązania wszystkich ślubnych rozterek. 24 i 25 października Hotel Marriott oficjalnie zamienia się w skarbnicę wiedzy ślubnej, oraz weselnej.

Hotel Marriott
24 – 25 października 2015PGD_1857-1 Wedding Show PowiedzmyTak/24-25.10.2015
Ceny biletów:
jednodniowy – 25 zł
dwudniowy – 30 zł

 Facebook:
https://www.facebook.com/WeddingShowPowiedzmyTak?fref=ts
Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/730697000368999/

Więcej informacji udziela:
Sara Wołczyńska
PR Manager
sara.wolczynska@gmail.com
515 656 932

KONKURS

Mamy przyjemność zaprosić Was do Hotelu Marriott na Targi Ślubne Wedding Show PowiedzmyTak.
Spośród osób, które zalajkują wpis na Facebooku (https://www.facebook.com/Targi-w-Warszawie-238055099713020/) i wyślą nam na maila (marketing@targiwwarszawie.pl) swoje imię i nazwisko rozlosujemy jedną podwójną wejściówkę (o wartości 60 zł) umożliwiającą bezpłatny wstęp na wydarzenie.
Konkurs potrwa do 19.10.2015 do północy, a zwycięzcę/żczynię poznamy następnego dnia o 15.
Powodzenia! 

 Dziękujemy za udział w konkursie. Uprzejmie informujemy, że zwycięzcą konkursu został Kamil Sycik.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy.

Opublikuj komentarz