Ładowanie

Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2015/13-15.10

Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2015/13-15.10

Nowość – Jesienny Outlet HoReCa razem z Targami WorldHotel 2015

8. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2015 odbędą się w dniach 13-15 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Nowym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej edycji będzie Jesienny Outlet HoReCa. Ta platforma wyprzedażowa dedykowana jest firmom z sektora gastronomiczno-hotelarskiego.

Targi WorldHotel to biznesowe wydarzenie, które skierowane jest do przedstawicieli branży hotelarskiej. Wystawcy zaprezentują ofertę produktów, usług oraz technologii dla wszystkich rodzajów obiektów noclegowych. Targi odwiedzają m.in. właściciele i zarządzający hotelami, pensjonatami, ośrodkami wypoczynkowymi i konferencyjnymi, inwestorzy, restauratorzy, a także projektanci i dekoratorzy wnętrz. W tym roku po raz pierwszy równolegle odbędzie się Jesienny Outlet HoReCa.

 Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

W jednej z hal wystawienniczych zostanie zaaranżowany Outlet, tj. miejsce, w którym będzie można zakupić sprzęty, akcesoria i meble w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak mówi Grzegorz Sendor, koordynator Targów WorldHotel, producenci i dystrybutorzy wyposażenia dla sektora HoReCa zgłaszali chęć sprzedaży części swojej oferty w ten właśnie sposób. Dlatego powstało osobne wydarzenie, które będzie towarzyszyć targom WorldHotel. Będą tam meble hotelowe, pościel, akcesoria dla gastronomii, zastawy oraz inne elementy wyposażenia.W tym miejscu będzie można kupić zarówno pełnowartościową ofertę, która znalazła się już poza głównym katalogiem, np. końcówki serii, jak i używany sprzęt. Dzięki temu właściciele mniejszych obiektów, którzy nie potrzebują znacznych ilości produktów, czy nawet osoby prywatne, mogą nabyć doskonałej jakości rzeczy w wyjątkowo korzystnej cenie. Plusem jest również to, że towar będzie dostępny na miejscu – dodaje Grzegorz Sendor. 

 Klienci Outletu

Organizator Targów WorldHotel, firma MT Targi Polska, organizuje ten projekt z myślą
o producentach, dystrybutorach, hurtowniach czy sklepach, które chcą opróżnić magazyny
z poprzednich kolekcji, jak i o odbiorcach, którzy poszukują okazji cenowych, a nie akceptują kompromisu w odniesieniu do jakości. Będzie więc to szansa dla tych, którzy planują
np. wymianę części dotychczasowego wyposażenia. Organizator liczy na zainteresowanie właścicieli i managerów hoteli, moteli, kwater, agroturystyki, pensjonatów, stołówek, kantyn, firm cateringowych, restauracji, barów, kawiarni, cukierni czy punktów typu fast food, jak również osób prywatnych, które chcą nabyć profesjonalne sprzęty w dobrej cenie.

Patronat Honorowy nad Targami WorldHotel sprawuje Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki. 

 Więcej informacji znajduje się na stronie www.worldhotel.pl.

***

Kontakt PR:

Joanna Kuźma, Lawenda Public Relations,
joanna@lawendapr.com, tel. 502 096 072

 Agnieszka Kuźma-Filipek, Lawenda Public Relations,
agnieszka@lawendapr.com, tel. 601 99 10 89

 Ewa Prochowicz, koordynator działu marketingu, MT Targi Polska,
eprochowicz@mttargi.pl, tel. 22 529 39 26

 _______

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Dziedzictwo oraz Infrastruktura.

Opublikuj komentarz