Ładowanie

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki/4-6.11

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki/4-6.11

TransPoland – najbardziej międzynarodowe targi branżowe znowu zagoszczą w Warszawie.

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland  to specjalistyczne targi branżowe, podczas których zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i usługi dostępne w branży TSL i nie tylko.

Od 4 do 6 listopada 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, swoje produkty i rozwiązania przedstawią firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego; firmy transportowe, spedycyjne (kolejowe, drogowe, morskie, lotnicze); producenci taboru transportowego; wytwórcy części i podzespołów w różnych sektorach transportu; producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów; producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.

Podobnie jak w trakcie ubiegłorocznej edycji, wystawcy i goście będą mogli wziąć udział w szerokiej gamie konferencji i paneli dyskusyjnych.

Trans Poland 2014 w liczbach:

  • 98 wystawców z 15 krajów
  • 40% zagranicznych wystawców
  • 90% wystawców było usatysfakcjonowanych z usług organizatora
  • 85% wystawców zadeklarowało iż targi spełniły ich oczekiwania
  • 2600 profesjonalnych odwiedzających (12% zagranicznych odwiedzających z 26 krajów)

Właściciele, managerowie, dyrektorzy i prezesi stanowili aż 62% wszystkich odwiedzających. Wśród wystawców znalazły się natomiast takie firmy, jak DB Schenker Grupa Raben, Polskie Linie Lotnicze LOT – Biuro Cargo i Poczty, Loconi Intermodal, PCC Intermodal, TimoCom, Lufthansa Cargo, DPD Polska, Bridgestone Sales Polska, DAF Trucks Polska i wiele innych.

Targi TransPoland dają kompleksowy przegląd branży transportowej i logistycznej.
Przyjdź i poznaj najnowsze trendy!

Wejdź na naszą stronę www.trans-poland.pl i dowiedz się więcej o możliwościach uczestnictwa.

Opublikuj komentarz