Ładowanie

Międzynarodowe Targi Aqua-Therm/16-18.09

Międzynarodowe Targi Aqua-Therm/16-18.09

Międzynarodowe Targi Aqua-Therm zadebiutują w Polsce

Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów − Aqua-Therm Warsaw – odbędą się od 16 do 18 września 2015 r. w Warszawie. To pierwsza w Polsce edycja jednego z najważniejszych na świecie spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów − o ponad dwudziestoletniej tradycji.

Pierwsza polska edycja Aqua-Therm Warsaw będzie miała miejsce w warszawskim Centrum Expo XXI, równolegle z największymi w regionie targami budowlano-wnętrzarskimi Warsaw Build 2015. Wydarzenie dedykowane branży HVAC (z angielskiego: Heating, Ventilation, Air Conditioning), sanitarnej i związanej z basenami, kierowane jest do instalatorów, architektów, deweloperów, inżynierów, specjalistów chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania, a także dystrybutorów.

Podczas wrześniowych spotkań, wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują nowości produktowe i technologiczne, a także nadchodzące trendy w zakresie: rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, saun i basenów, technologii grzewczo-chłodniczych; wewnętrznych instalacji sanitarnych. Udział w wydarzeniu zapowiedziały firmy z Polski, Włoch, Turcji, Chin, Litwy czy Ukrainy, oferujące najnowsze produkty, takie jak wodomierze, sauny, systemy irygacyjne, części hydrauliczne; piece grzewcze, kotły czy bojlery, a także komponenty do klimatyzacji i wentylacji. Innowacyjne rozwiązania przedstawi m.in. litewska Stropouva – producent pierwszego na polskim rynku kotła stałopalnego o bardzo wysokiej sprawności, czy turecki Dizayn – właściciel ponad stu patentów w dziedzinie technologii sanitarnych.

Spotkania ekspertów – Konferencja INSTALEXPO

Pierwszej edycji Aqua-Therm Warsaw towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny i dyskusje na temat najistotniejszych zagadnień branżowych. Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie XIII Kongres INSTALEXPO, poświęcony najnowszym technologiom i kierunkom rozwoju rynku instalacji w Polsce. Konferencja, organizowana 17 września 2015 r. przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji, przewiduje panele dyskusyjne z udziałem ekspertów i gości, a także uroczyste rozstrzygnięcie konkursu o statuetkę „Złotego Instalatora” dla najlepszych wyrobów w polskiej branży instalacyjnej.

20 lat Aqua-Therm na świecie

Targi Aqua-Therm są znakiem firmowym REED Exhibitions i od czasu pierwszej edycji w latach 80. w Wiedniu, należą do wiodących wydarzeń i głównych punktów odniesienia tego sektora przemysłu. Co roku organizowane są w Czechach (19 edycji), Rosji (20 edycji), Ukrainie (15 edycji), Kazachstanie (6 edycji), Azerbejdżanie (5 edycji), ciesząc się ogromnym zainteresowaniem firm i ekspertów branży.

Równolegle z targami Aqua-Therm Warsaw w warszawskim Centrum EXPO XXI odbywać się będą Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015, skupiające profesjonalistów z branży budowlanej. Wstęp na oba wydarzenia oraz spotkania towarzyszące jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronach ww.aquatherm-warsaw.com i www.warsawbuild.pl

Informacje praktyczne:

Miejsce Targów:         Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa
Godziny otwarcia:      16 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)
17 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)
18 września godz. 2015 10:00-15:00 (dzień otwarty)

Więcej informacji na stronie ww.aquatherm-warsaw.com

Organizator:

Organizatorem Międzynarodowych Targów Aqua-Therm Warsaw 2015 jest Lentewenc Sp. z o.o., będąca częścią brytyjskiej ITE Group, która od ponad 20 lat specjalizuje się w organizacji targów i konferencji w kluczowych sektorach przemysłu, organizując m.in. największe targi budowlane w Rosji – MosBuild, TransRussia – Międzynarodowe Targi Usług i Technologii dla Transportu i Logistyki w Moskwie, czy Międzynarodowe Targi Branży Energetycznej Power Astana .

Kontakt dla dziennikarzy:
Monika Pezda
Tel. (+48) 502 575 453
Mail: mpezda@effectivepr.pl

Opublikuj komentarz