Ładowanie

Nagradzany za design concept Car Trezor zaparkuje w garażu Renault Home podczas Targów Warsaw Home/6-8.10.2017

Nagradzany za design concept Car Trezor zaparkuje w garażu Renault Home podczas Targów Warsaw Home/6-8.10.2017

Renault Polska jest partnerem prestiżowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home, które odbędą się w dniach 6-8 października 2017 r. w Ptak Warsaw Expo. Częścią targów będzie ekspozycja Renault Home, której główną atrakcją jest samochód koncepcyjny Renault Trezor. Renault Home prezentuje wizję przyszłości, zgodnie z którą auto staje się elementem najbliższego otoczenia użytkowników. Stoisko będzie dostępne dla odwiedzających pod numerem B1 w hali F przez cały czas trwania targów.

Wnętrze Renault Home zostanie wyposażone przez partnerów ekspozycji – polskie firmy MEBLOO, RAMKO i RUST.
RENAULT-HOME_2 Nagradzany za design concept Car Trezor zaparkuje w garażu Renault Home podczas Targów Warsaw Home/6-8.10.2017W ramach obecności Renault na targach 6 października o godz. 13.40 będzie miał miejsce również panel dyskusyjny, w którym udział wezmą Dyrektor Designu Wewnętrznego Grupy Renault Antoine Genin i polscy eksperci od designu. Porozmawiają oni o najnowszych trendach w projektowaniu oraz o tym, czy i w jaki sposób designerzy z różnych dziedzin wzajemnie się inspirują.
W ramach współpracy z organizatorami targów Warsaw Home Renault Polska przekaże osiem samochodów do obsługi targów i jako VIP shuttle.

Renault Home
W ramach projektu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION powstała niezwykła ekspozycja Renault Home, która stanowi okazję, by przyjrzeć się możliwościom połączenia designu i motoryzacji. Renault Home to w pełni wyposażony dom, którego integralną częścią jest samochód koncepcyjny Renault Trezor – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

Zgodnie z wizją przyszłości Renault samochody jutra będą prawdziwymi elementami środowiska, w którym żyją ich użytkownicy. Renault Home obrazuje kolejny krok na tej drodze, zgodny z filozofią easy life Grupy Renault. Samochody mają wkrótce funkcjonować w pełnej harmonii ze swoim otoczeniem oraz komunikować się z nim, infrastrukturą drogową czy cyfrowymi urządzeniami użytkowników. Renault Trezor, który w trybie jazdy autonomicznej zapewnia dostęp do multimediów i rozrywki nie tylko pasażerom, lecz także kierowcy, staje się swoistym przedłużeniem domu.

Odwiedzający ekspozycję będą mogli również obejrzeć Nowe Renault Koleos, SUV-a klasy wyższej, który znajduje się już w seryjnej produkcji. Zaprojektowanie wnętrza kolejnej generacji tego modelu było zadaniem uczestników konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION.

Stoisko Renault będzie można odwiedzić się pod numerem B1 w hali F Ptak Warsaw Expo w dniach 6-8 października 2017 r.RENAULT-TREZOR Nagradzany za design concept Car Trezor zaparkuje w garażu Renault Home podczas Targów Warsaw Home/6-8.10.2017

Partnerzy Renault Home
Wyposażenie Renault Home zapewniają polskie firmy z branży wyposażenia wnętrz.

O wyposażenie kuchni zadba firma RUST, która od 50 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli kuchennych. Marka oferuje najwyższą jakość materiałów i technologicznych rozwiązań stosowanych w produkcji mebli. Meble firmy RUST można znaleźć w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu Szczecinie, Częstochowie, Opolu czy Katowicach, oraz w krajach Bliskiego Wschodu i Ameryki Północnej.

Pozostałe pomieszczenia Renault Home zostaną wyposażone przez sieć salonów Mebloo, należących do firmy Fabryka Sypialni. Jej misją jest łączenie niepowtarzalnej stylistyki z najwyższą funkcjonalnością. Salony Mebloo oferują ponadczasowe meble (sofy, narożniki, stoły, krzesła) oraz designerskie oświetlenie. Usługi świadczone są w 9 salonach, a dzięki współpracy z najlepszymi, polskimi projektantami, wszystkie produkty wyróżnia najwyższa precyzja wykonania.

Oświetlenie Renault Home zapewni firma RAMKO, która od przeszło ćwierćwiecza zajmuje się produkcją lamp. Marka posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz rozpoznawalny styl. Pracownicy firmy tworzą nowoczesne projekty i przekształcają je w produkty najwyższej jakości. Powstają one w fabryce w Piastowie.

RENAULT-HOME_1_ Nagradzany za design concept Car Trezor zaparkuje w garażu Renault Home podczas Targów Warsaw Home/6-8.10.2017Renault Trezor
Podczas targów Warsaw Home samochód koncepcyjny Renault Trezor zostanie zaprezentowany w Polsce po raz pierwszy. To dwumiejscowe elektryczne coupé symbolizuje styl przyszłych modeli Renault. Wyróżnia się połączeniem dynamicznego, sportowego charakteru nadwozia z ciepłą stylistyką wnętrza, gdzie dominuje czerwień i szlachetne materiały. Trezor otwiera drogę do ery sportowych samochodów elektrycznych – do setki rozpędza się w czasie poniżej czterech sekund. Auto doceniono w wielu prestiżowych konkursach.

Panel dyskusyjny
Renault Polska organizuje także panel dyskusyjny, który odbędzie się 6 października br. o godz. 13.40 na scenie głównej w hali F. Jego tematem będą najnowsze trendy w projektowaniu oraz to, czy i w jaki sposób designerzy z dziedzin takich jak motoryzacja, wzornictwo przemysłowe czy projektowanie wnętrz wzajemnie się inspirują. Udział w dyskusji wezmą Dyrektor Designu Wewnętrznego Grupy Renault Antoine Genin, gwiazdy polskiego designu: Robert Konieczny, Krystian Kowalski, Wojciech Sokołowski, krytyk designu Krystyna Łuczak-Surówka oraz redaktor naczelna magazynu „Dom & Wnętrze” Ewa Mierzejewska.

Samochody Renault dla organizatorów Warsaw Home
Jako partner targów Warsaw Home firma Renault Polska przekazuje organizatorów wydarzenia flotę ośmiu samochodów, które zostaną wykorzystane do obsługi targów oraz jako VIP shuttle. Będą to Renault Espace, Talisman, Talisman Grandtour, Scenic i Captur.

Opublikuj komentarz