Ładowanie

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw/15-17.02.2017

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw/15-17.02.2017

Zbliża się XIII edycja święta reklamy i poligrafii. W dniach 15-17 lutego 2017r. w Ptak Warsaw Expo w Warszawa – Nadarzyn odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które stanowią jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń w branży. W ciągu trzech dni poznać można najnowsze propozycje i premierowe rozwiązania m.in. z sektora gadżetów, poligrafii, znakowania czy reklamy Out&InDoor.

Od lat targi RemaDays przyciągają wystawców i zwiedzających z całej Europy. XII edycja zgromadziła przeszło 770 wystawców z 20 krajów, to o 33% więcej niż w roku poprzednim. Natomiast rekordowa liczba zwiedzających na poziomie 19 tys. (wzrost o 15% w stosunku do roku ubiegłego) dowiodła, że RemaDays Warsaw cieszy się największym zainteresowaniem w branży. Dopisała także liczba zagranicznych zwiedzających, która wzrosła w stosunku do roku 2015 o 277%. 

Udział w targach RemaDays Warsaw stwarza możliwość dotarcia do szerokiego grona dostawców i eksporterów, oferujących wysokiej jakości produkty i usługi w dobrej cenie. Dla wystawców jest to natomiast doskonała okazja do pozyskania nowych odbiorców z całej Europy, w tym także z rynku polskiego, litewskiego, łotewskiego, słowackiego czy ukraińskiego.

Zapraszamy w lutym do Warszawy, miejsca spotkań praktyków branży reklamowej. To tutaj kreuje się trendy, czerpie inspiracje i buduje międzynarodowe relacje handlowe. Nie może Państwa zabraknąć!

rema-days Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw/15-17.02.2017

Opublikuj komentarz