Ładowanie

Home & Food/8.03.2017

Home & Food/8.03.2017

Home & Food: targi ze smakiem

8 marca 2017 r. w Warszawie, na terenie stadionu PGE Narodowy, odbędą się targi  Home & Food. W jednym miejscu profesjonaliści znajdą wszystkie produkty związane z kulturą stołu, przygotowywania posiłków i serwowania ich – od składników dań,  delikatesów i napojów, przez naczynia i przybory kuchenne, po zastawy stołowe, artykuły szklane i dekoracje stołu. Impreza skierowana jest głównie do sklepów wnętrzarskich i delikatesowych, concept storów oraz sektora HoReCa.  

Obecnie konsument oczekuje od sklepu czegoś więcej niż konkretnego produktu. Pragnie wartości dodanej w postaci inspiracji, porady, a nawet gotowych rozwiązań. Podążając za tym trendem salony z artykułami gospodarstwa domowego zamieniają się w tzw. concept story, które poszerzają doświadczenie zakupowe klienta o pokazy kulinarne lub kursy gotowania, wzbogacają ofertę o dodatkowe produkty, np. książki kucharskie i artykuły spożywcze. Dzięki temu konsument może w jednym miejscu kupić na przykład akcesoria do przygotowania dania, potrzebne do niego składniki oraz uzyskać przepis, jak najlepiej je ugotować. To samo dotyczy sklepów spożywczych, które wzbogacają asortyment o naczynia i przybory kuchenne. Na przykład w sklepach z winami możemy coraz częściej kupić kieliszki, natomiast w punktach z kawą i herbatą standardem jest już oferta czajniczków, filiżanek i kubków.

Naprzeciw tej tendencji przenikania się asortymentu i przekształcania tradycyjnych sklepów w miejsca, gdzie „sprzedaje się” koncepcje stylu życia i tworzy społeczności wokół ciekawych lifestylowych tematów, wychodzą targi Home & Food. Zarówno salony z artykułami gospodarstwa domowego, jak i spożywcze znajdą tu mnóstwo inspiracji, jak wykorzystać nowe trendy konsumenckie oraz jak uatrakcyjnić swoją ofertę. Na targach będzie można zapoznać się z nowymi propozycjami artykułów AGD, zastaw stołowych, produktów do serwowania dań, przechowywania żywności, dekoracji stołu, wyposażenia kuchni oraz z interesującą ofertą delikatesów spożywczych.

Organizator, firma Promedia Jerzy Osika, zaprasza do udziału w imprezie profesjonalistów (sklepy, sieci handlowe, sektor HoReCa, dekoratorów wnętrz) przez rejestrację na: www.homeandfood.net.

Patroni medialni wydarzenia to: „Ambiente”, „Ambiente International”, „Decoration & Design”, „Dom Idealny”, „Living Room”, Informatorspożywczy.pl, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz, LiderBudowlany.pl, „Meblarstwo Komponenty i Technologie”, Mieszkaniezpomysłem.pl, „Własny Dom”, Targiwwarszawie.pl i „Toto Design”.

[su_accordion]

Home&Food z bogatym programem eventów

[su_accordion] [su_spoiler title=”Już 8 marca zapraszamy na kolejne targi dla sklepów wnętrzarskich. Home&Food to impreza dla salonów, które chcą poszerzać swoją ofertę o artykuły delikatesowe i kreować dodatkowe doświadczenia zakupowe, zgodnie z najnowszymi trendami konsumenckimi.” style=”fancy”] Targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia. Program obejmuje m.in. prezentację najlepszych światowych praktyk w salonach sprzedaży łączących ofertę „home&food”; pomysły z zakresu visual merchandisingu dla sklepów kojarzących elementy wyposażenia wnętrz i artykuły delikatesowe. Będzie też mowa o trendach w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień-zima 2017/2018 wg jednej z największych światowych agencji trendów – Fashion Snoops z Nowego Jorku. Uwagę zwiedzających przykują opowieści o kulturze podawania wina, degustacja soków owocowych i wprowadzenie do świata herbat. Targi odbędą się w Warszawie na Stadionie PGE Narodowym (La Cantine, Poziom 1), w godzinach 9.00-17.00. Organizator, firma Promedia Jerzy Osika, zaprasza do udziału profesjonalistów (sklepy, sieci handlowe, sektor HoReCa, dekoratorów wnętrz) przez rejestrację na: www.homeandfood.net. Patroni medialni wydarzenia to: Ambiente, Ambiente International, Decoration&Design, Dom Idealny, Living Room, Informatorspożywczy.pl, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz, LiderBudowlany.pl, Meblarstwo Komponenty i Technologie, Mieszkaniezpomysłem.pl, Własny Dom, Targiwwarszawie.pl i Toto Design. [/su_spoiler]

Agenda

[su_accordion] [su_spoiler title=”Termin: 8 marca 2017, godz. 09:00 – 17:00 Miejsce: La Cantine, Poziom 1, PGE Narodowy, Aleja Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa” style=”fancy”] tab-1 Home & Food/8.03.2017 [/su_spoiler] [/su_accordion]

 

 

targi Home & Food/8.03.2017

 

          

Opublikuj komentarz