Ładowanie

XXI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO/22-24.04.2016

XXI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO/22-24.04.2016

W Warszawie w dniach 22-24 kwietnia 2016 odbędzie się 21. edycja targów turystycznych LATO 2016. To dobra okazja dla mieszkańców Warszawy i okolic by zapoznać się z ofertą turystyczną licznych wystawców. W tym roku oferta będzie wyjątkowo bogata i dotyczyć będzie wszelkich form turystyki:

  • turystyka młodzieżowa i dziecięca (obozy, kolonie, wycieczki, zielone szkoły)
  • turystyka językowa
  • turystyka aktywna i sportowa (spływy kajakowe, sporty ekstremalne, rafting, nurkowanie, wspinaczka, żeglarstwo itp.)
  • turystyka religijna
  • turystyka uzdrowiskowa, wellness & SPA
  • turystyka rodzinna i weekendowa

Swą ofertę noclegową promować będzie wielu wystawców m.in. hotele, uzdrowiska, ośrodki wczasowe, ośrodki SPA czy gospodartswa agroturystyczne.

Ofertę najciekawszych regionów kraju i świata promować będą biura podróży oferujące wycieczki i wczasy; samorządy miast, gmin i regionów; hotele i pensjonaty; uzdrowiska, ośrodki SPA, szkoły językowe, przewoźnicy.

Warto się wybrać na targi ponieważ wstęp jest bezpłatny, można skorzystać z wielu ofert w promocyjnych cenach. Do tego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji jak występy zespołów, degustacje produktów regionalnych, konkursy z nagrodami. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, zabawy i konkursy w specjalnej strefie.

Drugiego dnia targów będzie można spotkać się z podróżnikami i pisarzami, poruszane będą ciekawe tematy połączone z pokazami m.in. Psim zaprzęgiem przez życie, Obalamy mity o podróżowaniu po Japonii, Chorwacja – czego nie widział Marco Polo.

Zapraszamy.

Opublikuj komentarz