Ładowanie

Warsaw Fashion Store/19-20.03.2016

Warsaw Fashion Store/19-20.03.2016

O targach

WFS na dwa dni stanie się największym sklepem ze starannie wyselekcjonowanymi markami mody niezależnej. W naszej ofercie znajdą się ubiory, dodatki, biżuteria, akcesoria, buty, kosmetyki i wiele innych niespodzianek z zakresu mody, stylu życia i trendów żywieniowych. W komfortowej dwupoziomowej przestrzeni handlowej PGE Narodowego zagości 200 marek, podzielonych na specjalne strefy tematyczne. Poza możliwością zrobienia zakupów bezpośrednio u projektantów przewidziano dodatkowe atrakcje (m.in. darmowe porady stylistów, smaczne jedzenie, fotobudka, strefa dla dzieci).

Nasza idea

Naszym celem jest stworzenie komfortowego miejsca do kupowania niezależnej mody. WFS nie będzie odbiegał organizacją i elegancją od najlepszych domów handlowych. Targi są odpowiedzią na brak imprez o wysokim poziomie organizacyjnym, które jednocześnie będą dostępne dla szerokiego grona wystawców. Dbamy o to aby mimo oferowania wysokiej jakości na WFS pojawili się wystawcy z różnym poziomem cenowym. Każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć produkt odpowiedni do zasobności swojego portfela.

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół składający się z młodych, ambitnych i lubiących wyzwania ludzi, którzy postanowili stworzyć nowy, wysoki standard polskich targów modowych. Naszym celem jest zaspokoić potrzeby klienta i oczekiwania projektanta w zakresie pełnej prezentacji jego oferty i profesjonalnej obsługi podczas wydarzenia. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu w realizacji wielu imprez masowych, pokazów mody, koncertów, innowacyjnych eventów w przestrzeni publicznej jesteśmy pewni realizacji założeń i zapewnienia maksymalnej satysfakcji zarówno projektantom, twórcom jak i klientom odwiedzającym targi.

http://www.warsawfashionstore.com/

Opublikuj komentarz