Ładowanie

Warsaw Moto Show 2015/20-22.11

Warsaw Moto Show 2015/20-22.11

Opis imprezy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Targów Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show 2015, które odbędą się w dniach 20-22 listopada 2015r., w nowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Warsaw Expo.

Warsaw Moto Show to wydarzenie skierowane do sektora B2B oraz klienta indywidualnego, które daje możliwość zapoznania się z ofertą największych liderów motoryzacji na polskim rynku.

W czasie targów zostaną zaprezentowane najnowsze modele samochodów, odwiedzą nas najwięksi miłośnicy motoryzacji, a każdy planujący zakup samochodu będzie miał zapewnioną kompleksową obsługę związaną z nabyciem auta.Nasza impreza odbędzie się w dwóch halach, o łącznej powierzchni 43 000 m2, które zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie. Na jednej z nich swoją ofertę zaprezentują dealerzy wszystkich marek samochodowych. Drugą hale podzieliliśmy tematycznie na trzy strefy:

 1. Producenci i dystrybutorzy: Opon i felg, Materiałów eksploatacyjnych, Akcesoriów Samochodowych, Technologii i innowacji motoryzacyjnych, produktów pielęgnacyjnych a także dział poświęcony fotelikom samochodowym i Motocyklom.
 2. Salon flot samochodowych.
 3. Salon Oldtimerów.

W piątek 20 listopada odbędzie się inauguracja Warsaw Moto Show 2015. Możliwość wstępu na targi otrzymają przedstawiciele firm i dużych korporacji zaproszeni przez organizatora oraz klienci na specjalne VIP zaproszenia od naszych wystawców.

Sobota 21 listopada i niedziela 22 listopada to dni otwarte, wstęp na targi będą mieli wszyscy zainteresowani branżą motoryzacyjną. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.warsawexpo.eu.

Opis organizatora

Warsaw Expo to:

 • Największy obiekt wystawienniczo-kongresowy w Warszawie (43 000 m2), z największą liczbą miejsc parkingowych na terenie centrum targowego (5 500).
 • Nowoczesna i ekskluzywna stała zabudowa wystawiennicza (szkło i stal).
 • Bardzo dobre położenie geograficzne w Polsce i Europie.
 • Doskonała lokalizacja komunikacyjna (bezpośrednio przy trasie S8 i blisko węzła komunikacyjnego A2/S8/S7 oraz zachodniej obwodnicy Warszawy).
 • Bliskość portów lotniczych i dworców.
 • Wielofunkcyjność obiektów z możliwością podziału na strefy, w tym 10 000 m2 niezabudowanej otwartej powierzchni.
 • Powierzchnia wystawiennicza zewnętrzna – 100 000 m2.
 • 5 w pełni wyposażonych sali konferencyjnych które mogą pomieścić do 900 uczestników.

 Więcej o wydarzeniu na stronie:
http://warsawmotoshow.com/?gclid=CMCSv4z9nskCFQH4cgodshwOyA

Mapa lokalizacjiWEZEL-READY-2 Warsaw Moto Show 2015/20-22.11

 

Opublikuj komentarz